Regisztráció

Kosár tartalma: 0 db termék

Karrier

Pénzügyi asszisztensi munkakörbe munkatársat keresünk 8 órás munkaidőben

Elvárások:

Pénzügyi területen szerzett gyakorlat

Pénzügyi, számviteli végzettség

Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Kiemelkedő problémamegoldó képesség

Magas fokú önállóság

Feladatok:

Pénztár kezelése

Számlázás és bizonylatok iktatása, ügyviteli rendszer ismerete

Megrendelések kezelése

Irodaszerek rendelése

Pénzügyi elszámolások intézése

Telefonok kezelése

Kimenő és bejövő levelezések, nyilvántartása

Egyéb általános irodai feladatok

Előny:

Ügyviteli rendszer tapasztalat

Több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér

Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: 1148 Budapest Nagy Lajos király útja 81.

Excel tudást az állásinterjún teszteljük.

Fényképes önéletrajzát az alábbi email címre várjuk: info@nobo.hu

array(3) { ["menu"]=> string(2) "42" ["node"]=> string(6) "static" ["id"]=> string(2) "42" }